“Kertész leszek, fát nevelek”

2017-ben az 1,2 millió tagot számláló Rotary világszervezet „Making a difference!”, azaz „Változtatni a világon!” jelmondatot követve elhatározta, hogy Földunk kétszáz országában a Rotary klubok tagjai ültetnek egy-egy fát.

A Gödi Rotary Klub november 18-an Göd Város Önkormányzatának köszönhetően és a DMRV Zrt. hozzájárulásával 14 díszkörtefát ültetett el Felsőgöd északi határában, a Sportterasszal szemben levő, vízvédelmi feladatot is ellátó ingatlanon, egy ligetes pihenőhely kialakítására törekedve.

Egyesületünk nonprofit tevékenysége során többek között jótékonysági, ifjúsági, környezetvédelmi és településfejlesztési programokban vállal aktív szerepet, amely életünk és környezetünk minőségének javítását segíti. Örömünkre szolgál, hogy e tevékenység során az önkormányzat méltán sikeres faültetési kezdeményezésének köszönhetően maradandó nyomot hagyunk, amelyet a jövő generációi is élvezhetnek.

Szólj hozzá!