Adománygyűjtés – Télikabátok az ukrán rászorulóknak

A Rotary Klubok mindig igyekeznek a kialakult aktuális körülményekre megfelelő hatékonysággal reagálni. Nincs ez másképpen a sajnálatos ukrajnai válsághelyzetben sem. A Kisvárdai Rotary Klubbal együttműködve segélycsomagokat juttatunk el a rászorulóknak a Piramis Építőház Kft. önzetlen logisztikai felajánlásaival is élve.

A jelenlegi időjárási viszonyokra is figyelemmel nagy számú igény mutatkozik különböző méretű télikabátokra, melyben szeretnénk a közreműködéseteket kérni.

Ha van olyan kabátotok, meleg felső ruházatotok, melyet nem használtok, szívesen veszünk minden felajánlást.
A kabátok Ungvárra a határ túloldalára mennek és jó eséllyel menthetnek életeket.

Ami fontos:
  • Nem pici gyerekruhát, nem nyári ruhát, nem tönkrement kidobásra szánt holmikat gyűjtünk.
  • Használható, tiszta, meleg téli kabátok, vastag felső ruházat felajánlását várjuk, melyeket nem használtok.
  • Lehetőség szerint zsákban, vagy dobozban, méretet, valamint ROTARY KISVÁRDA feliratot ráírva kellene eljuttatni gyűjtőpontunkra.

Cím:
Piramis Építőház Kft.
2132 Göd, Pesti út 131.
Nyitvatartás:
Hétköznap: 7:00 – 16:30
Szombaton: 7:00 – 12:00

Segítségeteket előre is köszönjük:

Muka Ádám
elnök

“Adománygyűjtés – Télikabátok az ukrán rászorulóknak” bejegyzéshez 2 hozzászólás

1. Üdvözlet. Lenne 2 télikabát XL-es, az egyik pufi dzseki kapucnis, a másik hosszú pufi.Van 1 vizhatlan esőkabát, de van hozzá szövet bélés.Van 2 vastag polár pulóver és 2 női szövetnadrág.Sajnos én nem tudom elvinni a gyűjtőbe, ha valaki erre jár Alsógödön szívesen odaadnám.György Endréné

Válasz
    • Tisztelt György Endréné,

a kabátok begyűjtésére sajnos sekünk nincs kapacitásunk.
      Próbálja meg valahogy – esetleg ismerős révén – eljuttatni a gyűjtőpontra.

Köszönettel:

Muka Ádám